
Диск гальмівний (задній) Renault Trafic 14- (280x12) (з підшипником) (+ABS) PRO, Textar 92268903
5 508,32 ₴
- В наявності
- Код: 92268903
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Renault Trafic 14- (280x12) (з підшипником) (+ABS) PRO, Textar 92268903. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92268903
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92268903 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — TALENTO c бортовой платформой/ходовая часть (296_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 125 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D 145 л.с. | 2016–н.в. |
| FIAT — TALENTO Автобус (296_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D 125 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D 145 л.с. | 2016–н.в. |
| FIAT — TALENTO Фургон (296_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D 121 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D 125 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 D 145 л.с. | 2016–н.в. |
| NISSAN — NV300 Kombi (X82) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 125 125 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 145 145 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dci 95 95 л.с. | 2016–н.в. |
| NISSAN — NV300 Фургон (X82) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dci 120 121 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dci 125 125 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dci 145 146 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dci 95 95 л.с. | 2016–н.в. |
| OPEL — VIVARO B c бортовой платформой/ходовая часть (X82) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CDTI | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI | 2015–н.в. |
| 1.6 CDTI (03) 125 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CDTI (03) 146 л.с. | 2016–н.в. |
| OPEL — VIVARO B Фургон (X82) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CDTI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 116 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI (05) 125 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CDTI (05) 146 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CDTI (05) 121 л.с. | 2016–2019 |
| 1.6 CDTI (05) 95 л.с. | 2016–н.в. |
| OPEL — VIVARO Combi (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CDTI | 2015–н.в. |
| 1.6 CDTI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 116 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 140 л.с. | 2014–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC III c бортовой платформой/ходовая часть (EG_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 125 (EGMH) 125 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 145 (EGMG) 145 л.с. | 2015–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC III Фургон (FG_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 115 116 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 120 (FGMK) 121 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 125 (FGMH) 125 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 140 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 145 (FGMG) 145 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 90 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 95 (FGMJ, FGMR) 95 л.с. | 2015–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC III автобус (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 115 116 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 120 (JGMS) 121 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 dCi 125 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 140 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 145 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 90 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 95 | 2015–н.в. |
| 2.0 dCi 120 (JGMN) 120 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 dCi 145 (JGML) 145 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 dCi 170 (JGMM) 170 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92268903 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 D82, 08.C647.17, 103542, 108665, 142.1886, 15111 Y, 18511C, 19-3230, 202101BS2, 203679, 24.0112-0217.2, 2401120217B-PCS-MS, 2401120217B-PCS-MSP, 2401120217B-SET-MS, 2401120217B-SET-MSP, 25589a, 26NI077, 313679, 33 10 0149, 430.2639.00 |
| Стан | Новий |
| Висота | 104.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Діаметр маточини | 142 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, NV300, Trafic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 14 |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 9.6 кг |
| Внутрішній діаметр | 142 |
| Висота [мм] | 104,4 |
| Висота паковання [см] | 12,7 |
| Діаметр центрування [мм] | 35 |
| Довжина паковання [см] | 30,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з гайкою хвостовика моста |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | зі ступицею |
| Мінімальна товщина [мм] | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/05 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 12 |
| Ширина упаковки [см] | 30,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 508,32 ₴





