
Колодки гальмівні (задні) Mazda 3 IV 18-/CX-30 19-/MX-30 20- (Teves) Q+, Textar 2617401
2 364,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2617401
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mazda 3 IV 18-/CX-30 19-/MX-30 20- (Teves) Q+, Textar 2617401. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2617401
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2617401 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 3 Наклонная задняя часть (BP) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 SKYACTIV-G (BP5H, BP6H) 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.8 SKYACTIV-D 116 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G 150 л.с. | 2018–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BP_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD (BPEP, BPEK3R) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 SKYACTIV-G (BP5S, BP6S) 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.8 SKYACTIV-D 116 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2617401 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 460 027, 05P2199, 1170953, 1226.0, 1226.0, 13.0460-7350.2, 13.0470-7350.2, 179956, 182374, 1869.02, 21869.02, 22-1226-0, 223269, 26174.145.1, 33 10 5575, 35304, 363916061255, 51-03-320, 51320, 5502223269, 5SP2199, 610475, 704-11123, 822-1226-0 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 43.8 мм |
| Товщина | 14.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 26174 |
| Вага (кг) | 0.8 кг |
| Висота [мм] | 43,8 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Товщина (мм) | 14,4 |
| Гальмівне встановлення | Teves |
| Ширина [мм] | 123 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 364,70 ₴










