
Диск гальмівний (передній) Hyundai Tucson/ I30/ Kia Ceed/Sportage 15- (305x25) PRO+, Textar 92292205
3 604,88 ₴
- В наявності
- Код: 92292205
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Hyundai Tucson/ I30/ Kia Ceed/Sportage 15- (305x25) PRO+, Textar 92292205.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| HYUNDAI | TUCSON (TLE) | 1.6 CRDi 116 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| HYUNDAI | TUCSON (TLE) | 1.6 CRDi 136 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| HYUNDAI | TUCSON (TLE) | 1.6 CRDi Привод на все колеса 116 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| HYUNDAI | TUCSON (TLE) | 1.6 CRDi Привод на все колеса 136 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| HYUNDAI | TUCSON (TLE) | 2.0 CVVT 150 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| HYUNDAI | TUCSON (TLE) | 2.0 CVVT Привод на все колеса 150 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| HYUNDAI | TUCSON (TLE) | 2.0 Привод на все колеса 155 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| HYUNDAI | TUCSON (TLE) | 2.4 GDI Привод на все колеса 184 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| HYUNDAI | TUCSON (TLE) | 1.6 GDi (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| HYUNDAI | TUCSON (TLE) | 1.6 T-GDI (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| HYUNDAI | TUCSON (TLE) | 1.6 T-GDI Привод на все колеса (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| HYUNDAI | TUCSON (TLE) | 1.7 CDi FWD (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| HYUNDAI | TUCSON (TLE) | 1.7 CRDI (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| HYUNDAI | TUCSON (TLE) | 2.0 CRDi (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| HYUNDAI | TUCSON (TLE) | 2.0 CRDI FWD (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| HYUNDAI | TUCSON (TLE) | 2.0 CRDi Привод на все колеса (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| HYUNDAI | TUCSON (TLE) | 2.0 GDI (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| HYUNDAI | i30 (PDE, PD, PDEN) | 1.4 MPI 100 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| HYUNDAI | i30 (PDE, PD, PDEN) | 1.4 T-GDI 140 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| HYUNDAI | i30 (PDE, PD, PDEN) | 1.0 T-GDI 120 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| HYUNDAI | i30 (PDE, PD, PDEN) | 1.6 CRDi 95 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| HYUNDAI | i30 (PDE, PD, PDEN) | 1.6 CRDi 110 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| HYUNDAI | i30 (PDE, PD, PDEN) | 1.6 CRDi 136 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| HYUNDAI | i30 FASTBACK (PDE, PDEN) | 1.4 T-GDI 140 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| HYUNDAI | i30 FASTBACK (PDE, PDEN) | 1.6 CRDi 136 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| HYUNDAI | i30 универсал (PDE) | 1.4 MPI 101 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| HYUNDAI | i30 универсал (PDE) | 1.4 T-GDI 140 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| HYUNDAI | KONA (OS) | EV 136 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| HYUNDAI | KONA (OS) | EV 204 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| HYUNDAI | KONA (SX2) | GDi Hybrid 141 л.с. (2023-н.в.) | 2023–н.в. |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92292205 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 E42, 108575, 108669, 1815313458, 18561, 23-1818C, 285.3531.20, 285.3531.52, 285.3531.53, 313458, 33 10 7301, 51712C1000, 51712C2000, 51712D7000, 51712J9100, 563231JC, 5815313458, 6178110, 6178110, 800-1818C, 8DD 355 126-541, 8DD 355 126-541 |
| Стан | Новий |
| Висота | 46.8 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.6 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 25 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima, Soul, I30, Tucson, Ceed, Sportage, Cerato |
| Користувацькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 12,6 |
| Ø фаски [мм] | 114,3 |
| Внутрішній діаметр | 155,2 |
| Висота [мм] | 46,8 |
| Висота паковання [см] | 12,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Довжина паковання [см] | 33,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без маточини |
| Мінімальна товщина [мм] | 23,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 305 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/07 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Ширина упаковки [см] | 31,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 604,88 ₴







