
Колодки гальмівні (передні) Hyundai i30 16-/Kia Ceed/Pro Ceed 18- Q+, Textar 2280401
2 934,86 ₴
- В наявності
- Код: 2280401
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Hyundai i30 16-/Kia Ceed/Pro Ceed 18- Q+, Textar 2280401. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2280401
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2280401 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — i30 (PDE, PD, PDEN) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 MPI 100 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.0 T-GDI 120 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CRDi 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2016–н.в. |
| HYUNDAI — i30 FASTBACK (PDE, PDEN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2018–н.в. |
| HYUNDAI — i30 универсал (PDE) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 MPI 101 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2017–н.в. |
| KIA — CEED (CD) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 99 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 128 л.с. | 2018–н.в. |
| KIA — CEED Sportswagon (CD) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 99 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 128 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2280401 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 424 862, 025 228 0420, 05P2065, 1051339, 1163.0, 1163.0, 1170929, 13.0460-5510.2, 13.0470-5510.2, 170637, 182320, 22-1163-0, 223462, 22804.200.2, 33 10 7187, 35187, 363916061235, 402B1398, 50-0H-H25, 50H25, 5502223462, 58101G4A00, 58101G4A10 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 149.1 мм |
| Висота | 59.4 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Ceed, I30 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.2 кг |
| Ширина [мм] | 149,1 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Висота [мм] | 59,4 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Товщина 1 [мм] | 19,7 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| WVA номер | 22804 |
| Товщина 2 [мм] | 20,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 934,86 ₴








