
Диск гальмівний (задній) BMW 3 (F30/F31)/ 4 (F32/F36) 11- (300x20) PRO, Textar 92239703
2 989,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92239703
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) BMW 3 (F30/F31)/ 4 (F32/F36) 11- (300x20) PRO, Textar 92239703. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92239703
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92239703 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (F30, F35, F80) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d xDrive | 2015–н.в. |
| 318 d xDrive 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive | 2015–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i xDrive | 2015–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 325 d | 2016–н.в. |
| 328 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 330 e | 2016–н.в. |
| 330 i | 2015–н.в. |
| 330 i xDrive | 2015–н.в. |
| BMW — 3 Touring (F31) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 316 i 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 318 d | 2015–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 d xDrive | 2015–н.в. |
| 318 d xDrive 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 318 i | 2015–н.в. |
| 320 d | 2015–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2012–2019 |
| 320 d 200 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive | 2015–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 320 i | 2015–н.в. |
| 320 i 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i xDrive | 2015–н.в. |
| BMW — 4 кабрио (F33, F83) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 d | 2015–н.в. |
| 420 d 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 i | 2016–н.в. |
| 420 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 425 d | 2016–н.в. |
| 425 d 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 428 i 245 л.с. | 2013–н.в. |
| 428 i xDrive 245 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 d 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 i | 2016–н.в. |
| 430 i xDrive | 2016–н.в. |
| 420 i 163 л.с. | 2016–н.в. |
| BMW — 4 купе (F32, F82) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 418 d 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 418 i | 2016–н.в. |
| 420 d 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 420 d xDrive 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d xDrive | 2013–2015 |
| 420 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d xDrive 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 420 i | 2016–н.в. |
| 420 i 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 420 i xDrive | 2016–н.в. |
| 420 i xDrive 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 425 d | 2016–н.в. |
| 428 i 245 л.с. | 2013–н.в. |
| 428 i xDrive 245 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 i | 2016–н.в. |
| 430 i xDrive | 2016–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92239703 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 92239703 |
| Стан | Новий |
| Висота | 66 мм |
| Діаметр маточини | 185 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.6 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 20 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 16,6 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Вага (кг) | 6.5 кг |
| Внутрішній діаметр | 185 |
| Висота [мм] | 66 |
| Висота паковання [см] | 16 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Довжина паковання [см] | 30,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 18,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 20 |
| Ширина упаковки [см] | 30,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 989,10 ₴





