
Колодки гальмівні (задні) Lexus RX 08-15/Toyota Prius 11-, Textar 2491801
2 132,23 ₴
- В наявності
- Код: 2491801
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Lexus RX 08-15/Toyota Prius 11-, Textar 2491801. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2491801
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2491801 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — RX (GYL1_, GGL15, AGL10) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 450h (GYL10, GYL10_) 299 л.с. | 2012–2015 |
| 450h AWD (GYL15, GYL15_) 299 л.с. | 2012–2015 |
| 270 188 л.с. | 2008–н.в. |
| 350 280 л.с. | 2008–н.в. |
| 350 AWD 277 л.с. | 2008–н.в. |
| 350 AWD 280 л.с. | 2008–н.в. |
| TOYOTA — HIGHLANDER / KLUGER (_U5_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 (ASU50) 188 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.5 AWD (GSU55_) 249 л.с. | 2014–н.в. |
| TOYOTA — MIRAI (JPD1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| FCV | 2014–н.в. |
| TOYOTA — PRIUS ALPHA (ZVW4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — SIENNA (ASL3_, GSL3_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 (ASL30_) 190 л.с. | 2010–2013 |
| 3.5 (GSL30_) 269 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.5 (GSL30_, GSL33_) 267 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.5 4WD (GSL35_) 267 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.5 VVTi 4WD 267 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2491801 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2491801 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 115.1 мм |
| Висота | 45.6 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prius, Highlander, RX, Mirai |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24918 |
| Вага (кг) | 0.8 кг |
| Висота [мм] | 45,6 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Товщина (мм) | 15 |
| Ширина [мм] | 115,1 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 132,23 ₴





