
Диск гальмівний (передній) Skoda Superb/VW Passat (288x25) PRO+, Textar 92057605
2 584,70 ₴
- В наявності
- Код: 92057605
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Skoda Superb/VW Passat (288x25) PRO+, Textar 92057605. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92057605
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92057605 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — 100 (4A, C4) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.6 150 л.с. | 1992–1994 |
| 2.6 139 л.с. | 1993–1994 |
| 2.6 quattro 150 л.с. | 1992–1994 |
| 2.8 E 174 л.с. | 1990–1994 |
| 2.8 E quattro 174 л.с. | 1990–1994 |
| AUDI — 100 Avant (4A, C4) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.6 150 л.с. | 1992–1994 |
| 2.6 139 л.с. | 1993–1994 |
| 2.6 quattro 150 л.с. | 1992–1994 |
| 2.8 E 174 л.с. | 1991–1994 |
| 2.8 E quattro 174 л.с. | 1991–1994 |
| AUDI — A6 (4A, C4) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 125 л.с. | 1995–1997 |
| 1.8 quattro 125 л.с. | 1995–1997 |
| SEAT — EXEO (3R2) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2009–2010 |
| 1.8 TSI 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2008–н.в. |
| SEAT — EXEO ST (3R5) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2009–2010 |
| 1.8 TSI 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2009–н.в. |
| VW — PASSAT (3B2) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2000 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2000 |
| 1.9 TDI Syncro/4motion 110 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.0 4motion 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.3 VR5 150 л.с. | 1996–2000 |
| 2.3 VR5 Syncro/4motion 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.5 TDI Syncro/4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.8 V6 193 л.с. | 1996–2000 |
| 2.8 V6 180 л.с. | 1997–1999 |
| 2.8 V6 190 л.с. | 1999–2000 |
| 2.8 V6 Syncro/4motion 193 л.с. | 1996–2000 |
| VW — PASSAT Variant (3B5) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2000 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2000 |
| 1.9 TDI Syncro/4motion 110 л.с. | 1997–2000 |
| 2.0 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.0 4motion 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.3 VR5 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.3 VR5 Syncro/4motion 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.5 TDI Syncro/4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.8 V6 193 л.с. | 1997–2000 |
| 2.8 V6 180 л.с. | 1997–1999 |
| 2.8 V6 190 л.с. | 1999–2000 |
| 2.8 V6 Syncro/4motion 193 л.с. | 1997–2000 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92057605 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 478 546, 0 986 479 R82, 08352, 09.5745.21, 09.5745.24, 09.5745.2X, 09.5745.76, 100.1216.20, 100.1216.52, 103 756, 103640, 115 521 1040, 142.718, 16098, 183 521 1040/PD, 19-0683, 19-0683MAX, 19-0683SPORT, 197222, 204743, 2133926, 23-0262C |
| Стан | Новий |
| Висота | 46.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 100, A4, A6, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15,3 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 7.5 кг |
| Внутрішній діаметр | 135,5 |
| Висота [мм] | 46,2 |
| Висота паковання [см] | 12,7 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Довжина паковання [см] | 30,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 288 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/10 |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Ширина упаковки [см] | 30,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 584,70 ₴






