
Колодки гальмівні (задні) BMW 5 (F10-11/G30-31)/X3 (F25/G01) /X5 (G05) 10- (TRW), Textar 2456101
2 580,29 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2456101
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) BMW 5 (F10-11/G30-31)/X3 (F25/G01) /X5 (G05) 10- (TRW), Textar 2456101. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2456101
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2456101 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (F10, F18) (35) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 518 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d 200 л.с. | 2010–2014 |
| 520 d 211 л.с. | 2013–2016 |
| 520 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 520 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d xDrive 211 л.с. | 2013–2016 |
| 520 d xDrive 200 л.с. | 2013–2014 |
| 520 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 i 170 л.с. | 2013–2016 |
| 520 i 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 520 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 523 i 204 л.с. | 2010–2011 |
| 523 i 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 528 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d | 2015–н.в. |
| 530 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| 530 d 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d xDrive | 2015–н.в. |
| 530 d xDrive 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 i 258 л.с. | 2010–2013 |
| 530 i 272 л.с. | 2011–н.в. |
| 530i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i 326 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i xDrive 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i xDrive 326 л.с. | 2010–н.в. |
| ActiveHybrid 340 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 5 Touring (F11) (25) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 518 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d 200 л.с. | 2010–2014 |
| 520 d 211 л.с. | 2014–2017 |
| 520 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 520 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d xDrive 200 л.с. | 2013–2014 |
| 520 d xDrive 211 л.с. | 2014–2017 |
| 520 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 523 i 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 528 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d | 2015–н.в. |
| 530 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| 530 d 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d xDrive | 2015–н.в. |
| 530 d xDrive 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 i 272 л.с. | 2011–н.в. |
| 535 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2456101 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2456101 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 106.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 62.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 56 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3, 7-Series, i8, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24561 |
| Вага (кг) | 1.3 кг |
| Висота 1 [мм] | 62,4 |
| Висота 2 [мм] | 56 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82518900 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Гальмівне встановлення | TRW |
| Ширина [мм] | 106,2 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 580,29 ₴










