
Диск гальмівний (передній) MB S-class (W221)/E-class (W211/W212) 05-13 (350x32) PRO+, Textar 92176405
5 338,69 ₴
- В наявності
- Код: 92176405
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) MB S-class (W221)/E-class (W211/W212) 05-13 (350x32) PRO+, Textar 92176405. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92176405
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92176405 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W211) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 420 CDI (211.029) 314 л.с. | 2006–2008 |
| E 500 (211.072) 388 л.с. | 2006–2008 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS T-Model (S211) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 500 T (211.272) 388 л.с. | 2006–2009 |
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS (W221) (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| S 250 CDI (221.003, 221.103) 204 л.с. | 2011–н.в. |
| S 280 (221.054) 231 л.с. | 2006–н.в. |
| S 300 (221.054) 231 л.с. | 2006–н.в. |
| S 320 CDI (221.022, 221.122) 235 л.с. | 2005–2009 |
| S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180) 211 л.с. | 2005–н.в. |
| S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180) 235 л.с. | 2006–н.в. |
| S 350 (221.056, 221.156) 272 л.с. | 2005–н.в. |
| S 350 4-matic (221.087, 221.187) 272 л.с. | 2008–н.в. |
| S 350 BlueTec (221.026, 221.126) 258 л.с. | 2011–н.в. |
| S 350 BlueTEC 4-matic (221.083, 221.183) 258 л.с. | 2011–н.в. |
| S 350 CDI 235 л.с. | 2009–2013 |
| S 350 CDI 4-matic (221.080, 221.180) 235 л.с. | 2009–2013 |
| S 350 CGI (221.057, 221.157) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| S 350 CGI 4-matic (221.082, 221.182) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| S 400 Hybrid (221.095, 221.195) 279 л.с. | 2009–н.в. |
| S 420 CDI / S 450 CDI (221.028, 221.128) 320 л.с. | 2006–н.в. |
| S 450 (221.070, 221.170) 340 л.с. | 2005–н.в. |
| S 450 4-matic (221.084, 221.184) 340 л.с. | 2005–н.в. |
| S 500 (221.071, 221.171) 388 л.с. | 2005–н.в. |
| S 500 4-matic (221.086, 221.186) 388 л.с. | 2005–н.в. |
| S 500 CGI 4-matic (221.094, 221.194) 435 л.с. | 2011–н.в. |
| S 500 CGI (221.073, 221.173) 435 л.с. | 2011–н.в. |
| S 600 (221.176) 517 л.с. | 2005–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS купе (C216) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CL 500 (216.371) 388 л.с. | 2006–н.в. |
| CL 500 (216.373) 435 л.с. | 2011–н.в. |
| CL 500 4-matic (216.386) 388 л.с. | 2008–н.в. |
| CL 500 4-matic (216.394) 435 л.с. | 2011–н.в. |
| CL 600 (216.376) 517 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — SL (R230) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 280 231 л.с. | 2008–2012 |
| 300 231 л.с. | 2009–2012 |
| 350 272 л.с. | 2006–2012 |
| 350 316 л.с. | 2008–2012 |
| 500 388 л.с. | 2006–2012 |
| 600 517 л.с. | 2006–2012 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92176405 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 412, 083 521 2111/PD, 09.A817.10, 09.A817.11, 10 92 6406, 17795, 19-2469, 19-2469SPORT, 197979, 2033118, 2214210012, 2214211112, 2214211612, 24013201381PR-PCS-MS, 24013201381PR-PCS-MSP, 25244, 25244 V, 25409z, 26406, 3133118, 360406112701 |
| Стан | Новий |
| Висота | 64.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 32 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 12.8 кг |
| Висота [мм] | 64,5 |
| Висота паковання [см] | 8,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Довжина паковання [см] | 35,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 30 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 350 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | перфорований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 32 |
| Ширина упаковки [см] | 35,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 338,69 ₴






