
Диск гальмівний (передній) Hyundai Tucson 05-/ I30 II 11-/Kia Cee'D/ Cerato III 13- (300x28) PRO+, Textar 92166505
3 071,12 ₴
- В наявності
- Код: 92166505
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Hyundai Tucson 05-/ I30 II 11-/Kia Cee'D/ Cerato III 13- (300x28) PRO+, Textar 92166505. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92166505
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92166505 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ELANTRA (FD) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2007–2011 |
| 1.4 109 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 116 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 122 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 126 л.с. | 2008–2011 |
| 1.6 CRDi 90 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2007–2011 |
| 2.0 143 л.с. | 2007–2011 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2007–2011 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2007–2011 |
| HYUNDAI — ELANTRA GT (GD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 | 2014–н.в. |
| 1.4 99 л.с. | 2011–н.в. |
| HYUNDAI — EMBERA V (NF) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 GLSI 162 л.с. | 2008–2010 |
| 2.0 VVTi GLS 144 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 VVTi GLS 165 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 162 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.4 173 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.3 233 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.3 235 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.3 250 л.с. | 2008–н.в. |
| HYUNDAI — TUCSON (JM) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 120 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 LPG 141 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 141 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 113 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 136 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 140 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 150 л.с. | 2009–2010 |
| HYUNDAI — i30 CW (FD) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2007–2012 |
| 1.4 109 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 122 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 126 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 CRDi 90 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 143 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2008–2012 |
| HYUNDAI — i45 VI седан (YF) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Hybrid 150 л.с. | 2011–2014 |
| 2.0 i 163 л.с. | 2012–2014 |
| 2.4 178 л.с. | 2010–2015 |
| HYUNDAI — ix35 (LM, EL, ELH) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 166 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 154 л.с. | 2013–2015 |
| 2.4 4WD 175 л.с. | 2012–2013 |
| 1.6 135 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CRDi 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 4WD 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 GDi 166 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 GDi 4WD 166 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.4 DCVVT-I 4WD 174 л.с. | 2010–2013 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92166505 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 C51, 108467, 17676, 1815313422, 23-0925C, 23-1162C, 24.0128-0256.1, 285.3510.20, 285.3513.20, 285.3513.52, 285.3518.20, 285.3518.52, 285.3518.53, 31317, 313422, 33 10 6650, 361302040546, 361302040753, 517120Z000, 517121M500, 517122L500 |
| Стан | Новий |
| Висота | 47.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.5 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 28 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Veloster, Sonata, Cerato Koup, Optima, i40, I30, Carens, Pro Ceed, Tucson, Soul, Ceed, Sportage, Cerato, Grandeur |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114,3 |
| Вага (кг) | 8.6 кг |
| Висота [мм] | 47,2 |
| Висота паковання [см] | 12 |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Довжина паковання [см] | 33 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без маточини |
| Мінімальна товщина [мм] | 26,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/07 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Ширина упаковки [см] | 31,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 071,12 ₴








