
Колодки гальмівні (задні) Mazda CX-9 16- (Akebono), Textar 2261301
1 823,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2261301
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mazda CX-9 16- (Akebono), Textar 2261301. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2261301
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2261301 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — CX-9 (TC) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 T AWD 231 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2261301 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2261301 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 122.4 мм |
| Висота | 50.3 мм |
| Товщина | 14.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX-9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 22613 |
| Вага (кг) | 1.13 кг |
| Висота [мм] | 50,3 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Товщина (мм) | 14,4 |
| Гальмівне встановлення | Akebono |
| Ширина [мм] | 122,4 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 823,75 ₴






