
Диск гальмівний (передній) Renault Megane 08- (280x24) PRO+, Textar 92195505
2 810,57 ₴
- В наявності
- Код: 92195505
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Renault Megane 08- (280x24) PRO+, Textar 92195505. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92195505
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92195505 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — CLIO IV (BH_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.9 TCe 75 (BHNP) 76 л.с. | 2018–н.в. |
| 0.9 TCe 90 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 16V 73 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TCe 120 | 2016–н.в. |
| 1.2 TCe 120 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 75 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.5 dCi 90 90 л.с. | 2012–н.в. |
| RENAULT — CLIO IV Фургон/хетчбэк (BH_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 90 (BHAJ) 90 л.с. | 2014–н.в. |
| RENAULT — DOKKER (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 90 л.с. | 2013–н.в. |
| RENAULT — KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 115 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.5 dCi 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0A) 68 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0B) 86 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0C, KW0F) 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 115 (KW17) 115 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 dCi 80 (KW15) 80 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 dCi 90 (KW18) 91 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 dCi 95 (KW16) 95 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 (KW00, KW0Y) 87 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V Hi-Flex 106 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (KW0D) 106 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — KANGOO BE BOP (KW0/1_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0F) 103 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0G) 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 75 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 (KW0D) 106 л.с. | 2009–н.в. |
| RENAULT — KANGOO Express (FW0/1_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 115 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (FW0F) 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 75 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 85 (FW0A, FW0B) 86 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 90 (FW0G) 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V 106 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V LPG 98 л.с. | 2008–н.в. |
| Z.E. 60 л.с. | 2011–н.в. |
| RENAULT — MEGANE CC (EZ0/1_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe (EZ16) 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TCe (EZ0F, EZ1V) 131 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (EZ09, EZ1G, EZ0D) 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 16V (EZ0U, EZ1U) 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 dCi (EZ00) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.9 dCi (EZ0J, EZ1S) 131 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVT (EZ0G, EZ1E, EZ1P) 140 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — SCÉNIC III (JZ0/1_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TCe (JZ16) 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 16V (JZ0F) 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 16V (JZ0U) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 16V Bifuel 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 dCi (JZ00, JZ12) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 E85 (JZ03) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.9 dCi 131 л.с. | 2009–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92195505 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 C62, 09.A727.11, 09.A727.14, 09.A727.1X, 108405, 16-15 521 0040, 16-15 521 0040/PD, 17976, 19-1285, 19-1285MAX, 19-1285SPORT, 203970, 2133948, 23-0981C, 24.0124-0221.1, 24012402211-PCS-MS, 24012402211-PCS-MSP, 24012402211PR-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.8 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Express, Duster, Scenic, Kangoo, Dokker, Clio, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 15,8 |
| Ø фаски [мм] | 114,3 |
| Вага (кг) | 6.7 кг |
| Внутрішній діаметр | 139,8 |
| Висота [мм] | 44 |
| Висота паковання [см] | 10,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Довжина паковання [см] | 29,3 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 21,8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/07 |
| Тип гальмівного диска | із зовнішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Ширина упаковки [см] | 29,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 810,57 ₴






