
Диск гальмівний (передній) Subaru Forester 03-/Impreza 94-/Outback00- (294x24), Textar 92139500
2 696,42 ₴
- В наявності
- Код: 92139500
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Subaru Forester 03-/Impreza 94-/Outback00- (294x24), Textar 92139500. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92139500
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92139500 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUBARU — BRZ (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 200 л.с. | 2012–н.в. |
| SUBARU — FORESTER (SG) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 RX Nato AWD (SG9) 156 л.с. | 2002–2008 |
| 2.0 S Turbo 177 л.с. | 2002–н.в. |
| SUBARU — FORESTER (SH) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 AWD (SH9) 230 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 D AWD 147 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 AWD 171 л.с. | 2009–н.в. |
| SUBARU — FORESTER (SJ) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 AWD (SJ9) 171 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 D 147 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 X 150 л.с. | 2013–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA Наклонная задняя часть (GP) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD (GP7) 150 л.с. | 2012–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA Наклонная задняя часть (GR, GH, G3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 AWD (GHE) 230 л.с. | 2008–2011 |
| 2.5 WRX SE AWD 265 л.с. | 2011–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA седан (GC) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Turbo GT AWD 211 л.с. | 1994–2000 |
| 2.0 Turbo GT AWD 218 л.с. | 1998–2000 |
| SUBARU — IMPREZA седан (GD, GG) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD 250 л.с. | 2005–2007 |
| SUBARU — IMPREZA седан (GP) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 AWD 114 л.с. | 2012–2016 |
| SUBARU — IMPREZA седан (GR) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 AWD 230 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 WRX SE AWD 265 л.с. | 2011–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA универсал (GD, GG) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i R AWD 160 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 WRX Turbo AWD 225 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 WRX AWD 230 л.с. | 2005–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA универсал (GF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i Turbo AWD 211 л.с. | 1994–2000 |
| 2.0 Turbo GT AWD 218 л.с. | 1998–2000 |
| SUBARU — LEGACY III универсал (BE, BH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 AWD 156 л.с. | 1998–2003 |
| SUBARU — LEGACY IV (BL, BP) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 138 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 D 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 R 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 165 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 i 173 л.с. | 2007–н.в. |
| SUBARU — LEGACY IV универсал (BL, BP, B13_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD 138 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 AWD 165 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 D AWD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 R AWD 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 AWD 165 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 i AWD 173 л.с. | 2008–н.в. |
| SUBARU — LEGACY V (BM, BR) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D AWD 150 л.с. | 2009–н.в. |
| SUBARU — LEGACY V универсал (BM, BR) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 i 167 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 i AWD 173 л.с. | 2012–н.в. |
| SUBARU — LIBERTY OUTBACK (BE, BH) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 156 л.с. | 2000–2003 |
| 3.0 H6 209 л.с. | 2000–2003 |
| SUBARU — OUTBACK (BL, BP) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 150 л.с. | 2008–2009 |
| 2.5 165 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 173 л.с. | 2008–2009 |
| 3.0 AWD 245 л.с. | 2003–2009 |
| SUBARU — OUTBACK (BM, BR) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 i 167 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 i AWD 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 i AWD 173 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.6 247 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.6 R 260 л.с. | 2009–н.в. |
| SUBARU — XV (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 D 147 л.с. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92139500 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 478 977, 09.7812.11, 09.7812.1X, 09.A921.11, 09.A921.14, 09.A921.1X, 0990-5107, 108400, 142.2181, 142.999, 17020, 19-1255, 19-1255SPORT, 197775, 204412, 204417, 231-03-121, 23-1132C, 23610AC040, 24.0124-0196.1, 24012401961-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 56.7 мм |
| Діаметр маточини | 129 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24 мм |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, BRZ, Impreza, Legacy, Outback, GT 86, XV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 13 |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Вага (кг) | 6.5 кг |
| Внутрішній діаметр | 129 |
| Висота [мм] | 56,7 |
| Висота паковання [см] | 14 |
| Діаметр центрування [мм] | 58 |
| Довжина паковання [см] | 31,3 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 22 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 294 |
| Розташування/число отворів | 05/07 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Ширина упаковки [см] | 31,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 696,42 ₴





