
Диск гальмівний (передній) Ford Fiesta 08- (258x23) PRO+, Textar 92176005
2 488,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92176005
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Ford Fiesta 08- (258x23) PRO+, Textar 92176005. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92176005
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92176005 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FIESTA VI (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 80 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.0 65 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 125 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.0 Sport 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.25 60 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.25 82 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 97 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 LPG 92 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 LPG 97 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDCi 70 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 85 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 TDCi 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Ti 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 Ti 134 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Ti 105 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — FIESTA Van (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 82 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDCi 70 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — KA+ (UK, FK) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 70 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 Ti-VCT 85 л.с. | 2016–н.в. |
| FORD — KA+ III седан (TK, FK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (TK) 85 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92176005 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 92176005 |
| Стан | Новий |
| Висота | 43.9 мм |
| Діаметр маточини | 136 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 23 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| Вага (кг) | 5.8 кг |
| Висота [мм] | 43,9 |
| Висота паковання [см] | 10 |
| Діаметр центрування [мм] | 63,5 |
| Довжина паковання [см] | 30 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без маточини |
| Мінімальна товщина [мм] | 21 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 258 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 04/05 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 23 |
| Ширина упаковки [см] | 28,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 488,20 ₴








