
Диск гальмівний (передній) Mazda 6 11-19/ CX-5 12-15 (297x28) PRO+, Textar 92257405
3 257,89 ₴
- В наявності
- Код: 92257405
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Mazda 6 11-19/ CX-5 12-15 (297x28) PRO+, Textar 92257405. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92257405
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92257405 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 6 седан (GJ, GH) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 165 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.2 D 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.5 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 194 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 192 л.с. | 2013–н.в. |
| MAZDA — 6 универсал (GJ, GH) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 146 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 165 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD | 2015–н.в. |
| 2.5 192 л.с. | 2012–н.в. |
| MAZDA — CX-5 (KE, GH) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2012–2017 |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2012–2017 |
| 2.0 165 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 AWD 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 AWD 192 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92257405 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 108417, 18216, 23-1455C, 33 10 7168, 370.3050.20, 370.3050.52, 370.4404.20, 370.4404.52, 5HA033251, 6020-1971K-SX, 6020-1971-SX, 800-1455C, 82B0760, 8DD 355 119-581, 8DD 355 119-581, 92257403, ADM543123, BD1666, BD-7336, BDR2706.20, BG4562C, DF1666 |
| Стан | Новий |
| Висота | 51.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.3 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 28 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 13,3 |
| Ø фаски [мм] | 114,3 |
| Вага (кг) | 7.9 кг |
| Внутрішній діаметр | 142,8 |
| Висота [мм] | 51,5 |
| Висота паковання [см] | 12,7 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Довжина паковання [см] | 30,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 297 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Ширина упаковки [см] | 30,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 257,89 ₴









