
Диск гальмівний (передній) BMW X3 (F25)/X4 (F26) 10- (328x28) PRO+, Textar 92257105
4 749,36 ₴
- В наявності
- Код: 92257105
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW X3 (F25)/X4 (F26) 10- (328x28) PRO+, Textar 92257105. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92257105
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92257105 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X3 (F25) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2016–2017 |
| sDrive 18 d 136 л.с. | 2011–н.в. |
| sDrive 18 d 143 л.с. | 2011–н.в. |
| sDrive 18 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| sDrive 18 i | 2014–н.в. |
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 20 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 28 i 258 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 30 d | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 35 d 313 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X4 (F26) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2014–2018 |
| xDrive 30 d 249 л.с. | 2015–2018 |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 35 d 313 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92257105 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 92257105 |
| Стан | Новий |
| Висота | 73 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 28 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 16,5 |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Вага (кг) | 10.2 кг |
| Внутрішній діаметр | 153,8 |
| Висота [мм] | 73 |
| Висота паковання [см] | 10,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Довжина паковання [см] | 35,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 26,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 328 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Ширина упаковки [см] | 35,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 749,36 ₴





