
Диск гальмівний (задній) MB M-class (W166) 11-15/GLE (W166) 15-19 (330x22) PRO+, Textar 92273505
3 977,83 ₴
- В наявності
- Код: 92273505
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) MB M-class (W166) 11-15/GLE (W166) 15-19 (330x22) PRO+, Textar 92273505. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92273505
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92273505 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — GLE (W166) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 4-matic (166.062) 272 л.с. | 2015–2018 |
| 250 d (166.006) 204 л.с. | 2015–н.в. |
| 250 d 4-matic (166.004) | 2015–н.в. |
| 350 d 4-matic (166.024) | 2015–н.в. |
| 400 4-matic (166.056) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLE Coupe (C292) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 400 4-matic (292.356) | 2015–н.в. |
| 500 4-matic (292.373) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — M-CLASS (W166) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ML 250 CDI / BlueTEC 4-matic (166.004, 166.003) 204 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 350 4-matic (166.057) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 350 BlueTEC 4-matic (166.024) 258 л.с. | 2011–н.в. |
| ML 400 4-matic (166.056) 333 л.с. | 2013–н.в. |
| ML 500 4-matic (166.073) 408 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92273505 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 92273505 |
| Стан | Новий |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.2 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 22 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 7.5 кг |
| Висота [мм] | 54 |
| Висота паковання [см] | 13,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Довжина паковання [см] | 35,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 19,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Ширина упаковки [см] | 35,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 977,83 ₴






