
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (G30/F90) 17- /X5 (G05/F95) 19- (Brembo) Q+, Textar 2244101
13 649,60 ₴
- В наявності
- Код: 2244101
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (G30/F90) 17- /X5 (G05/F95) 19- (Brembo) Q+, Textar 2244101. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2244101
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2244101 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (G30, F90) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M5 600 л.с. | 2017–н.в. |
| BMW — 8 Gran Coupe (G16, F93) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M8 600 л.с. | 2019–н.в. |
| M8 Competition 625 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — 8 Кабриолет (G14, F91) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M8 600 л.с. | 2019–н.в. |
| M8 Competition 625 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — 8 купе (G15, F92) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M8 600 л.с. | 2019–н.в. |
| M8 Competition 625 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — X5 (G05, F95) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 600 л.с. | 2019–н.в. |
| M Competition 625 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — X6 (G06, F96) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 600 л.с. | 2019–н.в. |
| M Competition 625 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2244101 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1834 00, 1834.00, 21834.00, 34107883262, 34107883265, 34107886853, 34108092822, 34108746107, 34117991033, 3411874610601, 35271, 4610601, 574030J, 7883262, 7883265, 7886853, 7991033, 8092822, 874610601, 8746107, 8DB 355 025-991, 8DB 355 025-991, FDB5301 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 106.1 мм |
| Товщина | 20.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 22441 |
| Вага (кг) | 5.7 кг |
| Висота [мм] | 106,1 |
| Висота паковання [см] | 8,8 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання [см] | 20,9 |
| Товщина (мм) | 20,4 |
| Гальмівне встановлення | Brembo |
| Ширина [мм] | 185 |
| Ширина упаковки [см] | 13,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 649,60 ₴






