
Колодки гальмівні (передні) VW Amarok 2.0 BiTDI/TDI/TSI 10- (Bosch) Q+, Textar 2448404
2 816,23 ₴
- В наявності
- Код: 2448404
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) VW Amarok 2.0 BiTDI/TDI/TSI 10- (Bosch) Q+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2448404 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 025 244 8418, 025 244 8418/PD, 05P1679, 07.35.328, 113 812, 12446, 1250 00, 1250.00, 1261 002B-SX, 1261 002-SX, 13.0460-3860.2, 13.0470-3860.2, 13.93100, 13046038602N-SET-MS, 13046038602N-SET-MSP, 13046038602T-SET-MS, 13046038602T-SET-MSP, 16637 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 164.9 мм |
| Висота | 66.7 мм |
| Товщина | 18.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Amarok |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24484 |
| Вага (кг) | 2.32 кг |
| Висота [мм] | 66,7 |
| Висота паковання [см] | 8,3 |
| Датчик зношування | не підготовлена для датчика зносу |
| Довжина паковання [см] | 17 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82054200 |
| Товщина (мм) | 18,9 |
| Гальмівне встановлення | Bosch |
| Ширина [мм] | 164,9 |
| Ширина упаковки [см] | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 816,23 ₴





