
Диск гальмівний (задній) BMW 2 (F44-46)/X1 (F48) /i3 Hybrid 13- (280x10) PRO, Textar 92274603
2 167,73 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92274603
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) BMW 2 (F44-46)/X1 (F48) /i3 Hybrid 13- (280x10) PRO, Textar 92274603. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92274603
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92274603 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 1 (F40) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 116 i 109 л.с. | 2020–н.в. |
| 118 d 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 118 d 150 л.с. | 2019–н.в. |
| 118 i 140 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — 2 Active Tourer (F45) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 214 d 95 л.с. | 2015–н.в. |
| 216 d 116 л.с. | 2014–н.в. |
| 216 i | 2015–н.в. |
| 218 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 218 d xDrive | 2015–н.в. |
| 218 i 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 220 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 220 d xDrive 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 220 i 192 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — 2 Gran Coupe (F44) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 216 d 116 л.с. | 2020–н.в. |
| 218 d 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 218 i 140 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — 2 Gran Tourer (F46) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 214 d | 2015–н.в. |
| 216 d | 2015–н.в. |
| 216 i | 2015–н.в. |
| 218 d | 2015–н.в. |
| 218 d xDrive | 2015–н.в. |
| 218 i | 2015–н.в. |
| 220 d | 2015–н.в. |
| 220 d xDrive | 2015–н.в. |
| 220 i | 2015–н.в. |
| BMW — X1 (F48) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 16 d 116 л.с. | 2014–н.в. |
| sDrive 18 d 136 л.с. | 2015–н.в. |
| xDrive 18 d 136 л.с. | 2014–н.в. |
| sDrive 18 d | 2015–н.в. |
| sDrive 18 i | 2015–н.в. |
| xDrive 18 d | 2015–н.в. |
| sDrive 18 i 140 л.с. | 2017–н.в. |
| BMW — X1 Van (F48) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 i 140 л.с. | 2017–н.в. |
| BMW — X2 (F39) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 d 136 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 18 d 150 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 18 i 140 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 18 d 136 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 18 d 150 л.с. | 2018–н.в. |
| BMW — i3 (I01) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| electric 102 л.с. | 2013–н.в. |
| Electric 170 л.с. | 2014–н.в. |
| Hybrid 170 л.с. | 2014–н.в. |
| s Range Extender 184 л.с. | 2017–н.в. |
| MINI — MINI (F56) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 136 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper D 116 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper S 192 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper S JCW 211 л.с. | 2013–н.в. |
| Cooper SE / Electric 184 л.с. | 2019–н.в. |
| One D 95 л.с. | 2014–н.в. |
| One First 75 л.с. | 2017–н.в. |
| Cooper S 163 л.с. | 2014–н.в. |
| MINI — MINI CLUBMAN (F54) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper | 2015–н.в. |
| Cooper D | 2015–н.в. |
| Cooper S 163 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper S | 2015–н.в. |
| Cooper S ALL4 163 л.с. | 2015–н.в. |
| Cooper S JCW 211 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper S JCW ALL4 211 л.с. | 2014–н.в. |
| Cooper SD | 2015–н.в. |
| Cooper SDX ALL4 | 2016–н.в. |
| Cooper SX ALL4 | 2016–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92274603 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 C92, 08.35.209, 08.C352.11, 08.C352.21, 103526, 104105, 11 10 4105, 142.1828, 150.2925.20, 150.2931.20, 150.2931.52, 15148 V, 15149 V, 18458, 2015119, 231-04-163, 24.0110-0401.1, 24011004011PR-PCS-MS, 24011004011PR-PCS-MSP, 25593z, 25853 |
| Стан | Новий |
| Висота | 50.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.6 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, Clubman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 16,6 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 4.1 кг |
| Внутрішній діаметр | 155,3 |
| Висота [мм] | 50,5 |
| Висота паковання [см] | 12,7 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Довжина паковання [см] | 30,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 8,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Ширина упаковки [см] | 30,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 167,73 ₴





