
Колодки гальмівні (передні) Nissan Juke/ Pulsar/ Tiida 07- (Sumitomo), Textar 2156201
1 761,68 ₴
- В наявності
- Код: 2156201
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Nissan Juke/ Pulsar/ Tiida 07- (Sumitomo), Textar 2156201. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2156201
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2156201 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| INFINITI — G седан (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 X 284 л.с. | 2004–2006 |
| 35 X 260 л.с. | 2002–2004 |
| NISSAN — BLUEBIRD SYLPHY / SYLPHY III (B17) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — CEFIRO I седан (J31) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2000–н.в. |
| 3.0 200 л.с. | 2000–н.в. |
| NISSAN — JUKE (F15) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CVTC 98 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 LPG 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 LPG 109 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.2 DIG-T 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 113 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 94 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DIG-T 4x4 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO 4x4 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO RS 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO RS 4x4 214 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — MAXIMA QX (A33) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 24V 200 л.с. | 2000–2003 |
| NISSAN — MAXIMA V (J32) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 182 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 249 л.с. | 2008–н.в. |
| NISSAN — PULSAR Наклонная задняя часть (C12) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 131 л.с. | 2012–н.в. |
| NISSAN — PULSAR Наклонная задняя часть (C13) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 DIG-T 116 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 DIG-T 190 л.с. | 2015–н.в. |
| NISSAN — SENTRA (B17) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — TEANA I (J31) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2003–2008 |
| 2.3 173 л.с. | 2003–2008 |
| 3.5 231 л.с. | 2003–2008 |
| NISSAN — TIIDA Наклонная задняя часть (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 110 л.с. | 2007–2011 |
| 1.8 106 л.с. | 2007–2011 |
| 1.8 126 л.с. | 2007–2011 |
| NISSAN — TIIDA седан (SC11X) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 106 л.с. | 2007–2011 |
| 1.8 126 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2156201 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 494 277, 025 242 8016/W, 0293 11, 0293 14, 0293.11, 0293.14, 05P1606, 1050906, 1080-9901, 116269, 1170208, 1170851, 1210 02, 1210.02, 12374, 13.0460-5716.2, 13046057162N-SET-MS, 13046057162N-SET-MSP, 151-2597, 1617287380, 19-2115, 21210.02 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 137.2 мм |
| Висота | 53 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Tiida, G, Cefiro, Juke, Pulsar, Teana, Sentra, Maxima |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 21562 |
| Вага (кг) | 1.4 кг |
| Висота [мм] | 53 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 4 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82514800 |
| Товщина (мм) | 17 |
| Гальмівне встановлення | Sumitomo |
| Ширина [мм] | 137,2 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 761,68 ₴





