
Колодки гальмівні (передні) MB Sprinter (906) /Vito (W639) (Brembo) Q+ (з датчиками), Textar 2919202
2 156,95 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2919202
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) MB Sprinter (906) /Vito (W639) (Brembo) Q+ (з датчиками), Textar 2919202. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2919202
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2919202 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3,5-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 309 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 88 л.с. | 2006–н.в. |
| 310 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.2 114 л.с. | 2016–н.в. |
| 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...) 109 л.с. | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VIANO (W639) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.7 (639.811, 639.813, 639.815) 224 л.с. | 2004–2007 |
| CDI 2.0 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.81 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 3,0 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.2 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.5 258 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.7 231 л.с. | 2004–н.в. |
| CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| CDI 2.0 109 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.0 116 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.0 136 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.0 4-matic 109 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.0 4-matic 136 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.2 150 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.2 163 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.2 4-matic 150 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.2 4-matic 163 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 3.0 224 л.с. | 2010–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO / MIXTO фургон (W639) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 88 л.с. | 2003–н.в. |
| 109 CDi 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 110 CDI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 111 CDI 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 111 CDI 116 л.с. | 2007–н.в. |
| 111 CDI 4x4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 113 CDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 113 CDI 4x4 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 116 CDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 116 CDI 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 119 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 120 CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| 122 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 122 CDI 224 л.с. | 2010–н.в. |
| 123 (639.603) 231 л.с. | 2004–2008 |
| 126 258 л.с. | 2007–н.в. |
| E-CELL 82 л.с. | 2012–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO автобус (W639) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 88 л.с. | 2003–н.в. |
| 109 CDI 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 109 CDI 4x4 95 л.с. | 2007–н.в. |
| 110 CDI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 111 CDI 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 111 CDI (639.701) 116 л.с. | 2007–н.в. |
| 111 CDI 4x4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 113 CDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 113 CDI 4x4 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 4x4 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 116 CDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 116 CDI 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 119 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 120 CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| 122 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 122 CDI 224 л.с. | 2010–н.в. |
| 123 231 л.с. | 2004–н.в. |
| 126 258 л.с. | 2007–н.в. |
| E-CELL 82 л.с. | 2012–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2919202 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2919202 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 163.3 мм |
| Висота | 67.6 мм |
| Товщина | 20.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Viano, V-Class, Crafter, Vito, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 29192 |
| Вага (кг) | 2.6 кг |
| Висота [мм] | 67,6 |
| Висота паковання [см] | 8,3 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Довжина паковання [см] | 17 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 82071000 |
| Товщина (мм) | 20,9 |
| Гальмівне встановлення | Brembo PF 2.4 |
| Ширина [мм] | 163,3 |
| Ширина упаковки [см] | 12 |
| містить безліч артикулів в ОЕ-комплект (Арт. №) | 98033700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 156,95 ₴





