
Колодки гальмівні (задні) MB E-class (W213/S213/C238) 16- (Lucas/TRW), ATE 13.0460-2616.2
3 020,63 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-2616.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) MB E-class (W213/S213/C238) 16- (Lucas/TRW), ATE 13.0460-2616.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-2616.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-2616.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — CLS (C257) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CLS 220 d (257.314) 194 л.с. | 2018–н.в. |
| CLS 300 d (257.318) 245 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W213) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 (213.042) | 2016–н.в. |
| E 200 (213.080) 197 л.с. | 2018–н.в. |
| E 200 4-matic (213.043) 184 л.с. | 2016–н.в. |
| E 200 d (213.013) 150 л.с. | 2016–н.в. |
| E 220 d (213.004) | 2016–н.в. |
| E 220 d 4-matic (213.005) 194 л.с. | 2016–н.в. |
| E 250 (213.045) 211 л.с. | 2016–н.в. |
| E 300 (213.048) 245 л.с. | 2016–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS All-Terrain (S213) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 220 d 4-matic (213.217) 194 л.с. | 2017–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS T-Model (S213) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 (213.242) 184 л.с. | 2016–н.в. |
| E 200 d (213.213) 150 л.с. | 2016–н.в. |
| E 220 d (213.204) 163 л.с. | 2016–н.в. |
| E 220 d (213.204) 194 л.с. | 2016–н.в. |
| E 220 d 4-matic (213.205) 194 л.с. | 2017–н.в. |
| E 250 (213.245) 211 л.с. | 2016–н.в. |
| E 300 d (213.208) 245 л.с. | 2017–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS Кабриолет (A238) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 (238.442) 184 л.с. | 2017–н.в. |
| E 200 4-matic (238.443) 184 л.с. | 2017–н.в. |
| E 220 d (238.414) 163 л.с. | 2017–н.в. |
| E 220 d (238.414) 194 л.с. | 2017–н.в. |
| E 220 d 4-matic (238.415) 194 л.с. | 2017–н.в. |
| E 300 (238.448) 245 л.с. | 2017–н.в. |
| E 300 d (238.418) 245 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS купе (C238) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 (238.342) 184 л.с. | 2016–н.в. |
| E 200 4-matic (238.343) 184 л.с. | 2017–н.в. |
| E 220 d (238.314) 194 л.с. | 2016–н.в. |
| E 220 d 4-matic (238.315) 194 л.с. | 2017–н.в. |
| E 300 (238.348) 245 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 000 420 60 00, 000 420 92 03, 000 420 97 00, 000 420 98 00, 000 420 61 00, 02.35.584, 025 224 3716, 025 224 3716/PD, 05P2042, 10 91 6970, 1051340, 1136.0, 1136.0, 13.0470-2616.2, 13.0470-9004.2, 16970, 182290, 22-1136-0, 223393, 22437 00 702 00 |
| Ширина | 114 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 55.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64.3 мм |
| Товщина | 17.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 114,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Кількість болтів | 4 |
| Товщина (мм) | 17,6 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0421/0394 |
| Гальмівне встановлення | Lucas / TRW |
| Висота 2 [мм] | 64,3 |
| Висота 1 [мм] | 55,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 020,63 ₴





