
Колодки гальмівні (задні) Audi A4/A5/Q5 07-, ATE 13.0460-2748.2
2 811,82 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2748.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Audi A4/A5/Q5 07-, ATE 13.0460-2748.2.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| AUDI | Q5 (8R) | 2.0 TDI (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | 2.0 TDI 136 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | 2.0 TDI 143 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | 2.0 TDI 150 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | 2.0 TDI quattro 170 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | 2.0 TDI quattro 143 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | 2.0 TDI quattro 177 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | 2.0 TDI quattro 150 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | 2.0 TDI quattro 190 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | 2.0 TFSI hybrid quattro 211 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | 2.0 TFSI quattro (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | 2.0 TFSI quattro 211 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | 2.0 TFSI quattro 180 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | 2.0 TFSI quattro 224 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | 2.0 TFSI quattro 220 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | 3.0 TDI quattro 240 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | 3.0 TDI quattro 245 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | 3.0 TDI quattro 250 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | 3.0 TDI quattro 258 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | 3.0 TFSI quattro 272 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | 3.2 FSI quattro 270 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | SQ5 TDI quattro (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | SQ5 TDI quattro 313 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | SQ5 TDI quattro 326 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| AUDI | Q5 (8R) | SQ5 TFSI quattro 354 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| AUDI | A5 кабрио (8F7) | 1.8 TFSI (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| AUDI | A5 кабрио (8F7) | 1.8 TFSI 160 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| AUDI | A5 кабрио (8F7) | 1.8 TFSI 170 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| AUDI | A5 кабрио (8F7) | 2.0 TDI 170 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| AUDI | A5 кабрио (8F7) | 2.0 TDI 143 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 254, 025 246 0617/K2, 025 246 0617-2/PD, 05P1489, 1050163, 1170113, 12443, 13.0470-2748.2, 1343 00, 1343.00, 1354 000-SX, 151-1198, 1617271980, 16755, 181835, 19-0907, 21343.00, 22-0776-0, 24606 00 554 00, 24606.175.3, 24606.975.1, 2460601 |
| Ширина | 116.4 мм |
| Висота | 58.5 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, Golf, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 58,5 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Кількість болтів | 4 |
| Товщина 1 [мм] | 17,4 |
| Товщина 2 [мм] | 17,7 |
| Гальмівне встановлення | Lucas / TRW |
| Ширина [мм] | 116,4 |
| перевіркове значення | E9 90R-02A1379/2358 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 811,82 ₴






