
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Eclipse Cross 17-/Outlander 1.5-3.0 12-, ATE 13.0460-5540.2
2 365,36 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-5540.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Eclipse Cross 17-/Outlander 1.5-3.0 12-, ATE 13.0460-5540.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-5540.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-5540.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — ECLIPSE CROSS (GK_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 4WD 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 T-Mivec 163 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 T-Mivec 4WD 152 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 T-Mivec 4WD 163 л.с. | 2017–н.в. |
| Plug-in Hybrid 4WD (GL3W) 188 л.с. | 2021–н.в. |
| MITSUBISHI — OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Bifuel 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Bifuel 4WD 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Hybrid 4WD 200 л.с. | 2017–2021 |
| 2.0 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 Di-D 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 1160.0, 1160.0, 1170913, 13.0460-5540.2, 13.0470-5540.2, 16979, 182357, 1861.00, 21861.00, 22-1160-0, 223038, 33 10 7348, 35291, 4605B560, 4605B560, 4605B562, 4605B987, 4605B989, 51-05-515, 51515, 5502223038, 704-12073, 822-1160-0, 8DB 355 040-501 |
| Ширина | 103.6 мм |
| Висота | 41.7 мм |
| Товщина | 14.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з моделлю | Outlander, Eclipse Cross |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 365,36 ₴





