
Диск гальмівний (передній) BMW 3 (G20/G80/G28)/5 (G30/F90) 16- (330x24), ATE 24.0124-0264.2
7 824,88 ₴
- В наявності
- Код: 24.0124-0264.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW 3 (G20/G80/G28)/5 (G30/F90) 16- (330x24), ATE 24.0124-0264.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24.0124-0264.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24.0124-0264.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (G30, F90) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 136 л.с. | 2018–2020 |
| 518 d 150 л.с. | 2018–2020 |
| 518 d Mild-Hybrid 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 520 d 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 d 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2016–2019 |
| 520 d xDrive 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 520 i 163 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i 184 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i 211 л.с. | 2017–2020 |
| 520 i Mild-Hybrid 184 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — 5 Touring (G31) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d Mild-Hybrid 150 л.с. | 2020–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 520 i Mild-Hybrid 184 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — X3 (G01, F97) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 d 136 л.с. | 2018–2020 |
| sDrive 18 d 150 л.с. | 2018–2020 |
| sDrive 18 d Mild-Hybrid 150 л.с. | 2020–н.в. |
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2017–н.в. |
| sDrive 20 i 1.6 170 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2017–2020 |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2017–2020 |
| xDrive 20 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 30 i 249 л.с. | 2017–н.в. |
| xDrive 30 i 252 л.с. | 2017–н.в. |
| BMW — X3 Van (G01) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 d 150 л.с. | 2018–н.в. |
| BMW — X4 (G02, F98) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2018–2020 |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2018–2020 |
| xDrive 20 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2020–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2018–н.в. |
| xDrive 30 i 252 л.с. | 2018–н.в. |
| BMW — Z4 Roadster (G29) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 20 i 163 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 20 i 197 л.с. | 2018–н.в. |
| sDrive 30 i 258 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 09.D904.13, 103052, 18686, 20120 Z, 24.0124-0264.2, 242.1956, 33 10 7239, 34 10 6 865 722, 34 10 6 880 072, 34 11 6 860 907, 383 521 0029/PD, 43512-WAA01, 503 972, 8120 111073C, ADBP430064, ADC5017V, AE0898, AND7299, BBD7022S, BD-0087, BMW311, BS-6552 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Висота | 66.2 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 824,88 ₴




