
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (F10/F11) 09- (Ate) ATE Ceramic, ATE 13.0470-7268.2
4 804,04 ₴
- В наявності
- Код: 13.0470-7268.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (F10/F11) 09- (Ate) ATE Ceramic, ATE 13.0470-7268.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0470-7268.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0470-7268.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (F10, F18) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 518 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d 200 л.с. | 2010–2014 |
| 520 d 211 л.с. | 2013–2016 |
| 520 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 520 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d xDrive 211 л.с. | 2013–2016 |
| 520 d xDrive 200 л.с. | 2013–2014 |
| 520 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 i 170 л.с. | 2013–2016 |
| 520 i 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 520 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 523 i 204 л.с. | 2010–2011 |
| 523 i 204 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — 5 Touring (F11) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 518 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d 200 л.с. | 2010–2014 |
| 520 d 211 л.с. | 2014–2017 |
| 520 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 520 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d xDrive 200 л.с. | 2013–2014 |
| 520 d xDrive 211 л.с. | 2014–2017 |
| 520 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 523 i 204 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 705, 000 239B-SX, 025 246 9719, 025 246 9719/PD, 05P1641, 08.34.192, 1050878, 1170538, 1170684, 12393, 13.0470-7268.2, 151-0034, 1675991680, 16825, 182002, 19-2904, 20 91 6825, 22-0917-0, 221553, 231-01-105, 24474z, 24697 00 551 00 |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 154.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | BMW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 804,04 ₴





