
Колодки гальмівні (передні) Audi Q3 11-18/Tiguan 07-/Sharan 10- (Ate) (+датчик), ATE 13.0460-7242.2
3 197,32 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7242.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi Q3 11-18/Tiguan 07-/Sharan 10- (Ate) (+датчик), ATE 13.0460-7242.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7242.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7242.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q3 (8U) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2014–2018 |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 180 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2014–н.в. |
| SEAT — ALHAMBRA (710, 711) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–2011 |
| 2.0 TDI 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4Drive | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 4Drive 184 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4Drive 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — SHARAN (7N) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 116 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — TIGUAN (5N_) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TSI 4motion 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 TSI 4motion 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2008–2009 |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI 4motion 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TFSI 4motion 200 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TSI 4motion 211 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — TIGUAN VAN (5N_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI (5N1) 122 л.с. | 2010–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-7242.2 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 67 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 21.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Sharan, Alhambra, Tiguan, Q3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 72,0 |
| Висота 2 [мм] | 67,0 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Довжина попередження контакту [мм] | 155 |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 1 |
| Товщина 1 [мм] | 19,8 |
| Товщина 2 [мм] | 21,3 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина 1 [мм] | 155,1 |
| Ширина 2 [мм] | 155,1 |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0334/0381 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 197,32 ₴






