
Колодки гальмівні (задні) Hyundai i30 16-/Kia Ceed 18- (Mobis), ATE 13.0460-5509.2
1 995,40 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-5509.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Hyundai i30 16-/Kia Ceed 18- (Mobis), ATE 13.0460-5509.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-5509.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-5509.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — i30 (PDE, PD, PDEN) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 MPI 100 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.0 T-GDI 120 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CRDi 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2016–н.в. |
| HYUNDAI — i30 FASTBACK (PDE, PDEN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2018–н.в. |
| HYUNDAI — i30 универсал (PDE) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 MPI 101 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2017–н.в. |
| KIA — CEED (CD) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 99 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 128 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 T-GDI GT 204 л.с. | 2018–н.в. |
| KIA — CEED Sportswagon (CD) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 99 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.4 T-GDI 140 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 128 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 05P2335, 1051368, 1170995, 1243.0, 1243.0, 13.0470-5509.2, 22-1243-0, 223460, 22675.155.2, 2267501, 35182, 402B1663, 5502223460, 58302-G4A30, 58302-G4A30, 5SP2335, 610484, 822-1243-0, 8DB 355 037-891, 8DB 355 037-891, ADB32772, ADG042184, ADP1398 |
| Ширина | 104.6 мм |
| Висота | 49 мм |
| Товщина | 15.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Ceed, I30 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 104,6 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Висота [мм] | 49,0 |
| Товщина (мм) | 15,6 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0333/0633 |
| Гальмівне встановлення | Mobis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995,40 ₴





