
Колодки гальмівні (задні) VW Touareg/Porsche Cayenne 10- (Brembo), ATE 13.0460-4872.2
3 973,37 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-4872.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) VW Touareg/Porsche Cayenne 10- (Brembo), ATE 13.0460-4872.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-4872.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-4872.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PORSCHE — CAYENNE (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 Diesel 211 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 Diesel 239 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 Diesel 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 Diesel 250 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 Diesel 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 S E-Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 300 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 GTS 440 л.с. | 2015–н.в. |
| 3.6 S 420 л.с. | 2014–н.в. |
| 4.2 S Diesel 382 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.2 S Diesel 385 л.с. | 2014–н.в. |
| 4.8 GTS 420 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.8 S 400 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.8 Turbo 500 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.8 Turbo 540 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.8 Turbo 520 л.с. | 2014–н.в. |
| 4.8 Turbo S 550 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.8 Turbo S 570 л.с. | 2015–н.в. |
| VW — TOUAREG (7P5) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 V6 TSI Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 249 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.2 V8 FSI 360 л.с. | 2011–н.в. |
| 4.2 V8 TDI 340 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-4872.2 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Ширина | 187.5 мм |
| Висота | 76 мм |
| Товщина | 16.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 76,0 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Обладнання/обладнання | для автомобілів з електричним стоянковим гальмом |
| Товщина (мм) | 16,9 |
| Гальмівне встановлення | Brembo |
| Ширина [мм] | 187,5 |
| перевіркове значення | E9 90R-02A1172/4043 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 973,37 ₴





