
Колодки гальмівні (задні) Audi A6 05-18/Skoda Octavia 12-/VW Passat B6/B8/Tiguan 05- (Lucas/TRW), ATE 13.0460-2749.2
1 835,78 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2749.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Audi A6 05-18/Skoda Octavia 12-/VW Passat B6/B8/Tiguan 05- (Lucas/TRW), ATE 13.0460-2749.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-2749.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-2749.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8P1) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2012 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2003–2012 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2012 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2012 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TDI quattro 136 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2012 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2004–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2013 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2013 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2004–2009 |
| RS3 quattro 340 л.с. | 2011–2012 |
| S3 quattro 265 л.с. | 2008–2013 |
| S3 quattro 256 л.с. | 2008–2013 |
| AUDI — TT (8J3) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2010–2014 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2008–2010 |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2010–2014 |
| 2.0 TTS quattro 265 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TTS quattro 272 л.с. | 2008–2014 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2006–2010 |
| AUDI — TT Roadster (8J9) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2010–2014 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2008–2010 |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2010–2014 |
| 2.0 TTS quattro 265 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TTS quattro 272 л.с. | 2008–2014 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2007–2010 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 344, 002 001B-SX, 002 001-SX, 025 244 8317, 025 244 8317/PD, 05P1390K, 110 738, 111 055, 112 168, 1170116, 12334, 13.0470-2749.2, 13046027492N-SET-MS, 13046027492N-SET-MSP, 13046027492T-SET-MS, 13046027492T-SET-MSP, 1342 00, 1342.00, 151-2683 |
| Ширина | 105.2 мм |
| Висота | 56.4 мм |
| Товщина | 16.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Sharan, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, A4, A6, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 105,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Обладнання/обладнання | для автомобілів з електричним стоянковим гальмом |
| Кількість болтів | 4 |
| Висота [мм] | 56,4 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 13.0460-0517.2 |
| Товщина (мм) | 16,9 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0498/0349 |
| Гальмівне встановлення | Lucas / TRW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 835,78 ₴





