
Колодки гальмівні (передні/задні) VW Crafter/MAN TGE 2.0TDI 16-, ATE 13.0460-3886.2
3 450,31 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-3886.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні/задні) VW Crafter/MAN TGE 2.0TDI 16-, ATE 13.0460-3886.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-3886.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-3886.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CRAFTER c бортовой платформой/ходовая часть (SZ_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 109 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 122 л.с. | 2017–н.в. |
| VW — CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| VW — CRAFTER Фургон (SY_, SX_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 109 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 122 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-3886.2 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Ширина | 163.6 мм |
| Висота | 67.4 мм |
| Товщина | 20.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 67,4 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Кількість болтів | 4 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 24.8190-0994.2 |
| Товщина (мм) | 20,7 |
| Ширина [мм] | 163,6 |
| перевіркове значення | E9 90R-02A1162/5085 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450,31 ₴






