
Колодки гальмівні (передні) MB CLA (C118/X118) 19-/A-class (W177) 18-/B-class 18- (CBI) (з аксесуарами), ATE 13.0460-3881.2
2 584,11 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-3881.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) MB CLA (C118/X118) 19-/A-class (W177) 18-/B-class 18- (CBI) (з аксесуарами), ATE 13.0460-3881.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-3881.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-3881.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W177) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 220 (177.044) 190 л.с. | 2018–н.в. |
| A 220 4-matic (177.045) 190 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — B-CLASS (W247) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| B 220 (247.044) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| B 220 4-matic (247.045) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| B 220 d (247.014) 190 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CLA (C118) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CLA 220 (118.344) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| CLA 220 4-matic (118.345) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| CLA 250 (118.346) 224 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0004205303, 0004207100, 13.0470-3881.2, 182351, 22942.195.2, 2294201, A0004205303, A0004207100, 22-1268-0 |
| Ширина | 135.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 74.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 68.9 мм |
| Товщина | 19.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 584,11 ₴





