
Колодки гальмівні (задні) MB C-class (W205)/GLC (X253) 15-19 (Ate), ATE 13.0460-7316.2
2 649,09 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7316.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) MB C-class (W205)/GLC (X253) 15-19 (Ate), ATE 13.0460-7316.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7316.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7316.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS (W205) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG C 43 4-matic | 2016–н.в. |
| AMG C 43 4-matic (205.064) 390 л.с. | 2018–н.в. |
| C 450 AMG 4-matic (205.064) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS T-Model (S205) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG C 43 4-matic | 2016–н.в. |
| C 450 AMG 4-matic (205.264) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS Кабриолет (A205) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG C 43 4-matic (205.464) 367 л.с. | 2016–2018 |
| AMG C 43 4-matic (205.464) 390 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS купе (C205) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG C 43 4-matic (205.364) 367 л.с. | 2016–2018 |
| AMG C 43 4-matic (205.364) 390 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLC (X253) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200 d (253.913) 163 л.с. | 2019–н.в. |
| 200 d 4-matic (253.916) 163 л.с. | 2019–н.в. |
| 220 d (253.914) 194 л.с. | 2019–н.в. |
| 220 d 4-matic (253.915) 194 л.с. | 2019–н.в. |
| 300 4-matic (253.949) 245 л.с. | 2015–2019 |
| 300 d 4-matic (253.919) 245 л.с. | 2019–н.в. |
| 350 d 4-matic (253.925) 258 л.с. | 2016–2019 |
| 350 e 4-matic (253.954) 320 л.с. | 2016–2019 |
| 400 d 4-matic (253.923) 330 л.с. | 2019–н.в. |
| 220 d 4-matic (253.905) | 2015–н.в. |
| 250 4-matic (253.946) | 2015–н.в. |
| 250 d 4-matic (253.909) | 2015–н.в. |
| AMG 43 4-matic (253.964) | 2016–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLC Coupe (C253) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200 d (253.313) 163 л.с. | 2019–н.в. |
| 200 d 4-matic (253.316) 163 л.с. | 2019–н.в. |
| 220 d 4-matic (253.303, 253.305) 170 л.с. | 2016–2019 |
| 220 d 4-matic (253.315) 194 л.с. | 2019–н.в. |
| 250 4-matic (253.346) 211 л.с. | 2016–2019 |
| 250 d 4-matic (253.309) 204 л.с. | 2016–2019 |
| 300 4-matic (253.349) 245 л.с. | 2016–2019 |
| 300 d 4-matic (253.319) 245 л.с. | 2019–н.в. |
| 350 d 4-matic (253.325) 258 л.с. | 2016–2019 |
| 350 e 4-matic (253.354) 320 л.с. | 2016–2019 |
| 400 d 4-matic (253.323) 330 л.с. | 2019–н.в. |
| AMG 43 4-matic (253.364) 367 л.с. | 2016–2019 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 424 334, 000 420 52 00, 000 420 59 00, 000 420 78 03, 000 420 83 00, 000 420 87 03, 025 224 2316/PD, 05P2121, 10 91 6978, 1051193, 1135.0, 1135.0, 1170983, 13.0470-7316.2, 16978, 182271, 22-1135-0, 223392, 22423.160.1, 2242301, 24417z, 35152 |
| Ширина внутрішньої накладки | 122.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 64.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 122.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70.1 мм |
| Товщина | 16.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | GLC |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина 1 [мм] | 122,4 |
| Ширина 2 [мм] | 122,4 |
| Товщина (мм) | 16,4 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0421/0286 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Висота 2 [мм] | 70,1 |
| Висота 1 [мм] | 64,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 649,09 ₴





