
Колодки гальмівні (передні) Seat Leon 13-20/VW Golf 13-/Passat 10- (Lucas/TRW), ATE 13.0460-2764.2
3 575,85 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2764.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Seat Leon 13-20/VW Golf 13-/Passat 10- (Lucas/TRW), ATE 13.0460-2764.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-2764.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-2764.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CC (357) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI MultiFuel 160 л.с. | 2011–2012 |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2008–2010 |
| 1.8 TSI 152 л.с. | 2008–2010 |
| 2.0 BlueTDI 143 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2009–2012 |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2009–2012 |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 TSI 211 л.с. | 2010–2012 |
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2008–2010 |
| VW — CC (358) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TSI MultiFuel 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TSI 210 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — PASSAT (362) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI MultiFuel 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TSI 210 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — PASSAT ALLTRACK (365) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TSI 152 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| VW — PASSAT Variant (365) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI MultiFuel 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TSI 210 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-2764.2 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 70 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Passat, Superb, Sharan |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 70,0 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Довжина попередження контакту [мм] | 185 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Кількість болтів | 4 |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 1 |
| Товщина (мм) | 20,0 |
| Гальмівне встановлення | Lucas / TRW |
| Ширина [мм] | 175,0 |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0334/0337 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 575,85 ₴






