
Колодки гальмівні (задні) Toyota Camry 17-/Rav4 18-/Lexus ES VII 18-/RX 15-, ATE 13.0460-5693.2
1 883,89 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-5693.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Toyota Camry 17-/Rav4 18-/Lexus ES VII 18-/RX 15-, ATE 13.0460-5693.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-5693.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-5693.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — ES (_Z10_, _A10_, _H10_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 250 (AXZA10) 200 л.с. | 2018–н.в. |
| 350 (GSZ10) 249 л.с. | 2018–н.в. |
| LEXUS — NX (_Z1_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300h (AYZ10_) 197 л.с. | 2014–н.в. |
| 300h AWD (AYZ15) 197 л.с. | 2014–н.в. |
| 200 (ZGZ10_, AYZ10_, AGZ10) 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 200 AWD (ZGZ15_, AYZ15_, AGZ15_) 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 200t 238 л.с. | 2014–н.в. |
| 200t AWD 238 л.с. | 2014–н.в. |
| 300 (AGZ10_) 238 л.с. | 2017–н.в. |
| 300 AWD (AGZ15_) 238 л.с. | 2017–н.в. |
| LEXUS — RX (_L2_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300 (AGL20_) 238 л.с. | 2017–н.в. |
| 300 AWD (AGL25_) 238 л.с. | 2017–н.в. |
| 350 4WD (GGL25, GGL26) 294 л.с. | 2015–н.в. |
| 350 4WD (GGL25_, GGL26_) 300 л.с. | 2015–н.в. |
| 450h (GYL20_) 262 л.с. | 2015–н.в. |
| 450h AWD (GYL25_, GYL26_) 313 л.с. | 2015–н.в. |
| 200t | 2015–н.в. |
| 200t AWD | 2015–н.в. |
| LEXUS — UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200 (MZAA10) 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 200 (MZAA10) 171 л.с. | 2018–н.в. |
| 250h E-Four (MZAH15) 145 л.с. | 2018–н.в. |
| TOYOTA — C-HR (_X1_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (NGX10_) 116 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 4WD (NGX50) 131 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 4WD (NGX50_) 116 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.8 Hybrid (ZYX10_, ZYX11_) 122 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 (ZGX10_) 148 л.с. | 2016–н.в. |
| TOYOTA — CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 (ASV70_) 181 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.5 (AXVA70_, AXVA70) 206 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.5 Hybrid (AXVH71_) 178 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.5 (GSV70) 249 л.с. | 2017–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 V (_A5_, _H5_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (MXAA52) 175 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 AWD (MXAA54) 175 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 VVTi (MXAA52) 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 VVTi (MXAA52) 173 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 VVTi AWD (MXAA54) 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 VVTi AWD (MXAA54) 173 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.5 Hybrid (AXAH52) 178 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 Hybrid AWD (AXAH54) 222 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 VVTi AWD (AXAA54) 203 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 025 224 3415, 04466-0E060, 04466-10010, 04466-33220, 04466-42080, 04466-48160, 04466-78010, 04466-78020, 05P2220, 1051190, 1051213, 1089.0, 1089.0, 116414, 116417, 13.0470-5693.2, 1689801580, 182241, 182262, 22-1089-0, 2215301, 22434.145.1, 2243401 |
| Ширина | 121 мм |
| Висота | 42.7 мм |
| Товщина | 14.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, NX, RAV4, ES, RX, UX |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 121,0 |
| Висота [мм] | 42,7 |
| Товщина (мм) | 14,5 |
| Датчик зношування | без інтегрованого контакту датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0498/0482 |
| Гальмівне встановлення | Akebono |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 883,89 ₴





