
Колодки гальмівні (передні) Audi A6/A7/Q5 08- (Lucas/TRW) (з датчиком), ATE 13.0460-2765.2
3 674,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-2765.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi A6/A7/Q5 08- (Lucas/TRW) (з датчиком), ATE 13.0460-2765.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-2765.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-2765.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4G2, C7, 4GC) (33) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2012–2018 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2011–2013 |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI hybrid 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2012–2013 |
| 2.8 FSI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.8 FSI quattro | 2014–н.в. |
| 2.8 FSI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 272 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 320 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 326 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 300 л.с. | 2010–2012 |
| 3.0 TFSI quattro 310 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 333 л.с. | 2014–н.в. |
| S6 quattro 420 л.с. | 2012–н.в. |
| S6 quattro 450 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A6 Avant (4G5, C7, 4GD) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2012–2018 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — Q5 (8R) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI hybrid quattro 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 224 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 250 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 272 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.2 FSI quattro 270 л.с. | 2008–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 201, 000 301B-SX, 025 222 5219/PD, 025 247 4319/W, 05P2282A, 112 166, 116021, 1170127, 12442, 13.0470-2765.2, 13046027652N-SET-MS, 13046027652N-SET-MSP, 1617270480, 1639377380, 16798, 181862-202, 19-2982, 22-0775-4K, 24073z, 2440903 |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 73.5 мм |
| Товщина | 19.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Q5 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 188,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Кількість болтів | 4 |
| Висота [мм] | 73,5 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 24.8190-0811.2 |
| Товщина (мм) | 19,2 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0612/0458 |
| Гальмівне встановлення | Lucas / TRW |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 1 |
| Довжина попередження контакту [мм] | 305 |
| Діаметр скоби ресори [мм] | 46 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 674,26 ₴






