
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (F07/F10/F11) 09-17/6 (F06/F13) 11-18/7 (F01/F02/F03/F04) 08-15 (Ate), ATE 13.0460-7267.2
6 068,34 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7267.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (F07/F10/F11) 09-17/6 (F06/F13) 11-18/7 (F01/F02/F03/F04) 08-15 (Ate), ATE 13.0460-7267.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7267.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7267.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (F10, F18) (28) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 525 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 528 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d | 2015–н.в. |
| 530 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| 530 d 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d xDrive | 2015–н.в. |
| 530 d xDrive 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 i 258 л.с. | 2010–2013 |
| 530 i 272 л.с. | 2011–н.в. |
| 530i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 d 299 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 d 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 535 d xDrive 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 535 i 326 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i xDrive 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i xDrive 326 л.с. | 2010–н.в. |
| 550 i 408 л.с. | 2010–н.в. |
| 550 i 449 л.с. | 2013–н.в. |
| 550 i xDrive 408 л.с. | 2010–н.в. |
| 550 i xDrive 449 л.с. | 2013–н.в. |
| ActiveHybrid 340 л.с. | 2011–н.в. |
| M 550 d xDrive 381 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — 5 Touring (F11) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 211 л.с. | 2014–2017 |
| 520 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d xDrive 211 л.с. | 2014–2017 |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 525 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d | 2015–н.в. |
| 530 d 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d xDrive | 2015–н.в. |
| 530 d xDrive 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 535 d 299 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 d 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 535 d xDrive 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 535 i | 2015–н.в. |
| 535 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i xDrive | 2015–н.в. |
| 535 i xDrive 306 л.с. | 2011–н.в. |
| 550 i 408 л.с. | 2010–н.в. |
| 550 i 449 л.с. | 2013–н.в. |
| M 550 d xDrive 381 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — 7 (F01, F02, F03, F04) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 730 d 245 л.с. | 2008–н.в. |
| 730 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 730 d xDrive 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 730 d xDrive 211 л.с. | 2011–2015 |
| 730 i 258 л.с. | 2008–н.в. |
| 740 d 306 л.с. | 2009–н.в. |
| 740 d 313 л.с. | 2012–н.в. |
| 740 d xDrive 306 л.с. | 2009–н.в. |
| 740 d xDrive 313 л.с. | 2012–н.в. |
| 740 i 326 л.с. | 2008–н.в. |
| 740 i 320 л.с. | 2012–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 429, 0 986 495 439, 000 355B-SX, 025 250 4519, 025 250 4519/PD, 05P1582, 08.34.142, 1050872, 1170564, 13.0470-7267.2, 1414 00, 1414.00, 1675989680, 16787, 181961, 19-3014, 20 91 6787, 21414.00, 22-0830-0, 221546, 231-01-211, 24874z |
| Ширина внутрішньої накладки | 192.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 79.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 193 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 78.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина 1 [мм] | 192,2 |
| Ширина 2 [мм] | 193,0 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 24.8190-0298.2 |
| Товщина 1 [мм] | 19,5 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0612/0537 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Висота 2 [мм] | 79,2 |
| Висота 1 [мм] | 79,2 |
| Товщина 2 [мм] | 18,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 068,34 ₴





