
Колодки гальмівні (передні) VW Caddy 03- (з датчиком), ATE 13.0460-7117.2
1 698,29 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7117.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) VW Caddy 03- (з датчиком), ATE 13.0460-7117.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7117.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7117.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A2 (8Z0) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2003–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| AUDI — A3 (8L1) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2003 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1998–2003 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1998–2003 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2001 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2003 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2000–2003 |
| 1.9 TDI quattro 130 л.с. | 2000–2003 |
| AUDI — A3 (8P1) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2012 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2003–2012 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2012 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2012 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TDI quattro 136 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2012 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2003–2009 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2004–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2013 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2013 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2004–2009 |
| AUDI — A3 кабрио (8P7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2011–2013 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-7117.2 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 54.7 мм |
| Товщина | 19.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Caddy, Polo, Roomster, Toledo, Jetta, Fabia, Octavia, A3, New Beetle, Leon, Golf, Yeti, A2, Altea |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 54,7 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Довжина попередження контакту [мм] | 145 |
| Товщина (мм) | 19,6 |
| Гальмівне встановлення | Volkswagen |
| Ширина [мм] | 146,0 |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0335/0211 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 698,29 ₴






