
Колодки гальмівні (передні) Audi A6/A7/A8 10- (Ate) (з датчиком), ATE 13.0460-7280.2
5 309,96 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7280.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi A6/A7/A8 10- (Ate) (з датчиком), ATE 13.0460-7280.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7280.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7280.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4G2, C7, 4GC) (33) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2012–2018 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2011–2013 |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI hybrid 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2012–2013 |
| 2.8 FSI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.8 FSI quattro | 2014–н.в. |
| 2.8 FSI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 272 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 320 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 326 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 300 л.с. | 2010–2012 |
| 3.0 TFSI quattro 310 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 333 л.с. | 2014–н.в. |
| S6 quattro 420 л.с. | 2012–н.в. |
| S6 quattro 450 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A6 Avant (4G5, C7, 4GD) (27) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2012–2018 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.8 FSI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.8 FSI quattro | 2014–н.в. |
| 2.8 FSI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 313 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 272 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 320 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 326 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 300 л.с. | 2011–2012 |
| 3.0 TFSI quattro 310 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 333 л.с. | 2014–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 447, 0 986 494 986, 000 373B-SX, 05P1743A, 07.35.259, 115 101, 116 889, 1163613610, 13.0470-7280.2, 151-0041, 16823, 181993, 19-2913, 22-0953-0K, 2247106, 231-01-261, 24962z, 25158 00 551 00, 25158.200.2, 25158.900.2, 2515802, 30 91 6823 |
| Ширина | 193 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 71 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 74 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A8 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 193,0 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 24.8190-0993.2 |
| Товщина (мм) | 20,3 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0334/0407 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Висота 2 [мм] | 74,0 |
| Висота 1 [мм] | 71,0 |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
| Довжина попередження контакту [мм] | 310 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 309,96 ₴







