
Колодки гальмівні (передні) BMW X5 (E70/F15/F85) 06-/X6 (E71/E72/F16/F86) 08-, ATE 13.0460-7239.2
4 864,40 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7239.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW X5 (E70/F15/F85) 06-/X6 (E71/E72/F16/F86) 08-, ATE 13.0460-7239.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7239.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7239.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E70) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 sd 286 л.с. | 2007–2009 |
| 4.8 i xDrive 355 л.с. | 2007–2008 |
| xDrive 48 i 355 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 495 447, 000 296B-SX, 025 241 7219, 025 241 7219/PD, 05P1518, 08.34.188, 1050870, 1170592, 12510, 1298 00, 1298.00, 13.0470-7239.2, 151-1271, 16730, 181905, 19-3146, 20 91 6730, 21298.00, 22-0823-0, 221541, 231-01-257, 24172.200.1, 24172.900.1 |
| Ширина внутрішньої накладки | 193 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 79 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 193 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 79 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина 1 [мм] | 193,0 |
| Ширина 2 [мм] | 193,0 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 24.8190-0291.2 |
| Товщина 1 [мм] | 19,0 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0612/0537 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Висота 2 [мм] | 79,0 |
| Висота 1 [мм] | 79,0 |
| Товщина 2 [мм] | 20,0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 864,40 ₴




