
Колодки гальмівні (задні) Ford Focus IV 19-/Opel Vectra C 02-08 (Ate), ATE 13.0460-7194.2
1 540,58 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7194.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Ford Focus IV 19-/Opel Vectra C 02-08 (Ate), ATE 13.0460-7194.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7194.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7194.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — SIGNUM (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 DTI 100 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 DTI 125 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 230 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 250 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 V6 CDTI 177 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 V6 CDTI 184 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2003–н.в. |
| OPEL — VECTRA C (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 110 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 16V 122 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 DTI 16V 125 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 DTI 16V 117 л.с. | 2002–2004 |
| 2.8 V6 Turbo 230 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 255 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 250 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo OPC (F69) 280 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 CDTI 177 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 CDTi 184 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2002–н.в. |
| OPEL — VECTRA C GTS (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 16V 122 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 16V 110 л.с. | 2002–2006 |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 DTI 16V 125 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 DTI 16V 117 л.с. | 2002–2008 |
| 2.8 V6 Turbo 230 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 255 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 250 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 280 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 CDTI 177 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 CDTi 184 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2002–н.в. |
| OPEL — VECTRA C универсал (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-7194.2 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 52 мм |
| Товщина | 16.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Opel, Ford, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Tourneo Connect, Transit Connect, 9-3, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 52,0 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Товщина (мм) | 16,6 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина [мм] | 123,0 |
| перевіркове значення | E9 90R-02A1258/4462 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540,58 ₴





