
Колодки гальмівні (задні) AAudi A3 12-/VW Golf 12-/Touran 15-/Skoda Karoq 17- (Ate), ATE 13.0460-7293.2
2 132,23 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-7293.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) AAudi A3 12-/VW Golf 12-/Touran 15-/Skoda Karoq 17- (Ate), ATE 13.0460-7293.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7293.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7293.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8V1, 8VK) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 TFSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 TFSI quattro 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| S3 quattro 310 л.с. | 2016–н.в. |
| S3 quattro 300 л.с. | 2012–н.в. |
| S3 quattro 280 л.с. | 2013–н.в. |
| S3 quattro 286 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A3 Limousine (8VS, 8VM) (35) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–2018 |
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 TFSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 1.8 TFSI 180 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI quattro 180 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI 220 л.с. | 2015–2020 |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 30 TDI 115 л.с. | 2018–н.в. |
| 30 TFSI 115 л.с. | 2018–н.в. |
| 35 TDI 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 40 TDI quattro 184 л.с. | 2018–2019 |
| 40 TFSI 190 л.с. | 2018–н.в. |
| S3 280 л.с. | 2013–н.в. |
| S3 286 л.с. | 2014–н.в. |
| S3 quattro 292 л.с. | 2014–2020 |
| S3 quattro 310 л.с. | 2016–н.в. |
| S3 quattro 290 л.с. | 2016–2020 |
| S3 quattro 300 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A3 Sportback (8VA, 8VF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 000 421B-SX, 025 250 0816, 025 250 0816/PD, 05P1835, 07.35.262, 1051124, 115 815, 1170470, 12629, 12701, 13.0470-7293.2, 151-0030, 1639369480, 16995, 182099, 19-3012, 19-3884, 22-0951-0, 24080z, 2454059, 25008 00 704 00, 25008.165.1, 2500801, 27AU007 |
| Ширина внутрішньої накладки | 123 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 61.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 123 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 56.2 мм |
| Товщина | 16.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Touran, A3, Leon, TT, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 61,2 |
| Висота 2 [мм] | 56,2 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Товщина (мм) | 16,3 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина 1 [мм] | 123,0 |
| Ширина 2 [мм] | 123,0 |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0333/0110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 132,23 ₴





