
Колодки гальмівні (передні) Audi A4 07-16/A5 07-17 (Lucas/TRW) (+датчик), ATE 13.0460-2746.2
3 813,79 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2746.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Audi A4 07-16/A5 07-17 (Lucas/TRW) (+датчик), ATE 13.0460-2746.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-2746.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-2746.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8K2, B8) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 TFSI 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2011–н.в. |
| AUDI — A5 Sportback (8TA) (29) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI | 2015–н.в. |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TFSI 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2009–2017 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2009–2017 |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 224 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 224 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 272 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.2 FSI quattro 265 л.с. | 2009–н.в. |
| S5 quattro 333 л.с. | 2010–н.в. |
| AUDI — A5 кабрио (8F7) (28) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI | 2015–н.в. |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 220 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI 224 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 224 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 272 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.2 FSI 265 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.2 FSI quattro 265 л.с. | 2009–н.в. |
| S5 quattro 333 л.с. | 2009–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 259, 0 986 495 110, 000 055B-SX, 025 247 4319/PD, 025 247 4319/W, 05P1420A, 07.35.190, 1050096, 112 166, 116021, 116078, 1163606910, 1170127, 120044810, 12442, 13.0470-2746.2, 1304 10, 1304.10, 13046027462N-SET-MS, 13046027462N-SET-MSP |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 73.5 мм |
| Товщина | 19.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A5 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 188,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Кількість болтів | 4 |
| Висота [мм] | 73,5 |
| Товщина (мм) | 19,2 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0612/0458 |
| Гальмівне встановлення | Lucas / TRW |
| Висота 2 [мм] | 73,0 |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 1 |
| Довжина попередження контакту [мм] | 305 |
| Діаметр скоби ресори [мм] | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 813,79 ₴









