
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (S204/W204) 07- (TRW), ATE 13.0460-2733.2
2 394,44 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2733.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (S204/W204) 07- (TRW), ATE 13.0460-2733.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-2733.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-2733.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS (W204) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 180 CDI (204.000) 120 л.с. | 2011–н.в. |
| C 180 CGI (204.031) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| C 180 CGI (204.049) 156 л.с. | 2007–н.в. |
| C 180 Kompressor (204.044, 204.045) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| C 180 Kompressor (204.046) 156 л.с. | 2007–н.в. |
| C 200 CDI (204.001) 136 л.с. | 2011–н.в. |
| C 200 CDI (204.007) 136 л.с. | 2007–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS T-Model (S204) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 180 CDI (204.200) 120 л.с. | 2011–н.в. |
| C 180 CGI (204.231) 156 л.с. | 2012–н.в. |
| C 180 CGI (204.249) 156 л.с. | 2009–н.в. |
| C 180 Kompressor (204.245) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| C 180 Kompressor (204.246) 156 л.с. | 2007–н.в. |
| C 200 CDI (204.201) 136 л.с. | 2010–н.в. |
| C 200 CDI (204.207) 136 л.с. | 2007–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS купе (C204) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 180 (204.331) 156 л.с. | 2013–н.в. |
| C 180 (204.349) 156 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 495 104, 005 420 09 20, 007 420 56 20, 02.35.232, 025 243 0620/K2, 025 243 0620-2/PD, 10 91 6749, 1050030, 1170046, 12387, 13.0470-2733.2, 1301 00, 1301.00, 1312 000B-SX, 1312 000-SX, 151-2664, 1623054980, 16749, 181821, 21301.00, 2135132 |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 71.5 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 146,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Кількість болтів | 4 |
| Висота [мм] | 71,5 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 24.8190-0410.2 |
| Товщина (мм) | 20,3 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0335/0329 |
| Гальмівне встановлення | Lucas / TRW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 394,44 ₴





