
Диск гальмівний (задній) Lexus GS/IS II/IS C 05- (310x18), ATE 24.0118-0147.1
3 252,23 ₴
- В наявності
- Код: 24.0118-0147.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Lexus GS/IS II/IS C 05- (310x18), ATE 24.0118-0147.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24.0118-0147.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24.0118-0147.1 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — GS (GRS19_, UZS19_, GWS19_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300 249 л.с. | 2005–2011 |
| 300 (GRS190_) 231 л.с. | 2005–2011 |
| 350 AWD (GRS196_) 316 л.с. | 2008–2011 |
| 430 283 л.с. | 2005–2011 |
| 450h (GWS191) 345 л.с. | 2006–2011 |
| 460 347 л.с. | 2008–2011 |
| LEXUS — IS C (GSE2_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 250 208 л.с. | 2009–н.в. |
| LEXUS — IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200d 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 220d (ALE20) 177 л.с. | 2005–н.в. |
| 250 215 л.с. | 2010–н.в. |
| 250 (GSE20) 208 л.с. | 2005–н.в. |
| 250 AWD 208 л.с. | 2005–н.в. |
| 250 AWD 215 л.с. | 2010–н.в. |
| 350 310 л.с. | 2005–н.в. |
| 350 318 л.с. | 2010–н.в. |
| 350 AWD 310 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 479 615, 09.C930.11, 103418, 108546, 142.1549, 17682, 19-2354, 19-2354SPORT, 197972, 2045106, 23-1541C, 24011801471-PCS-MS, 24011801471-PCS-MSP, 24011801471PR-PCS-MS, 24011801471PR-PCS-MSP, 24011801471-SET-MS, 24011801471-SET-MSP, 25674 V |
| Товщина | 18 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 67.2 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.5 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | GS, IS |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 67,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 310,0 |
| Внутрішній діаметр | 190,0 |
| Ø отвори [мм] | 14,5 |
| Мінімальна товщина [мм] | 16,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 62,0 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 18,0 |
| Ø фаски [мм] | 114,3 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Поверхня | з покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 252,23 ₴





