
Колодки гальмівні (передні) Toyota Camry 17-/Rav4 18-/Lexus ES 18- (Akebono), ATE 13.0460-5533.2
2 301,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-5533.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Toyota Camry 17-/Rav4 18-/Lexus ES 18- (Akebono), ATE 13.0460-5533.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-5533.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-5533.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200 (MZAA10) 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 200 (MZAA10) 171 л.с. | 2018–н.в. |
| 250h E-Four (MZAH15) 145 л.с. | 2018–н.в. |
| TOYOTA — CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 (ASV70_) 181 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.5 (AXVA70_, AXVA70) 206 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.5 Hybrid (AXVH71_) 178 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.5 (GSV70) 249 л.с. | 2017–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 V (_A5_, _H5_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (MXAA52) 175 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 AWD (MXAA54) 175 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 VVTi (MXAA52) 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 VVTi (MXAA52) 173 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 VVTi AWD (MXAA54) 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 VVTi AWD (MXAA54) 173 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.5 Hybrid (AXAH52) 178 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 Hybrid AWD (AXAH54) 222 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 VVTi AWD (AXAA54) 203 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-5533.2 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Ширина | 142.5 мм |
| Висота | 55.9 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RAV4, UX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 301,38 ₴





