
Колодки гальмівні (задні) Porsche Cayenne/Cayenne Coupe 17-/911/Boxster 14- (Brembo), ATE 13.0460-4712.2
3 737,15 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-4712.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Купуючи запчастини у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальну продукцію для вашого автомобіля.
Ми розуміємо, наскільки важливо використовувати якісні деталі, щоб забезпечити надійну роботу вашого транспортного засобу та продовжити термін його служби. Тому пропонуємо лише перевірені, оригінальні запчастини, які відповідають найвищим стандартам виробників. Обирайте якість та надійність – обирайте нас!
- Назва деталі - Колодки гальмівні (задні) Porsche Cayenne/Cayenne Coupe 17-/911/Boxster 14- (Brembo)
- Виробник - ATE
- Артикул - 13.0460-4712.2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-4712.2 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Ширина | 187.5 мм |
| Висота | 76.1 мм |
| Товщина | 15.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Сумісність з моделлю | 911 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 737,15 ₴





