
Колодки гальмівні (передні) Nissan Qashqai/X-Trail 07- (Akebono), ATE 13.0460-5752.2
1 951,05 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-5752.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Nissan Qashqai/X-Trail 07- (Akebono), ATE 13.0460-5752.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-5752.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-5752.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — DUALIS (J10, JJ10) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 114 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 dCi Привод на все колеса 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi Привод на все колеса 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса 141 л.с. | 2007–н.в. |
| NISSAN — QASHQAI II SUV (J11, J11_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — ROGUE (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 173 л.с. | 2007–2013 |
| 2.5 169 л.с. | 2010–2013 |
| 2.5 170 л.с. | 2010–2013 |
| 2.5 AWD 173 л.с. | 2007–2013 |
| 2.5 AWD 169 л.с. | 2010–2013 |
| 2.5 AWD 170 л.с. | 2010–2013 |
| NISSAN — X-TRAIL (T31) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 4x4 177 л.с. | 2009–2013 |
| 2.0 FWD 141 л.с. | 2007–2013 |
| 2.0 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi 173 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi FWD 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 FWD 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 4x4 169 л.с. | 2007–н.в. |
| SUZUKI — KIZASHI (FR) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 178 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 4x4 178 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-5752.2 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 59 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Nissan, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Kizashi, Qashqai, X-Trail |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 142,0 |
| Висота [мм] | 59,0 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 13.0460-0212.2 |
| Товщина (мм) | 17,0 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-01748/970 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 951,05 ₴





