
Колодки гальмівні (передні) Toyota Land Cruiser Prado 09-/200/Sequoia/Tundra/Lexus LX 07- (Advics), ATE 13.0460-5618.2
2 229,79 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-5618.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Toyota Land Cruiser Prado 09-/200/Sequoia/Tundra/Lexus LX 07- (Advics), ATE 13.0460-5618.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-5618.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-5618.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — LX (URJ201) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 570 (URJ201) 387 л.с. | 2007–н.в. |
| 450d (VDJ201) 272 л.с. | 2015–н.в. |
| 570 367 л.с. | 2007–н.в. |
| 570 384 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.5 D V8 (VDJ200) 286 л.с. | 2008–н.в. |
| 4.5 D4-D 235 л.с. | 2007–н.в. |
| 4.5 D4-D 272 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.5 D4-D (VDJ200) 265 л.с. | 2007–н.в. |
| 4.5 D4-D (VDJ200) 232 л.с. | 2013–н.в. |
| 4.5 D4-D (VDJ200_) 249 л.с. | 2015–н.в. |
| 4.6 V8 309 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.6 V8 (_URJ202W_) 318 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.7 V8 (UZJ200) 288 л.с. | 2008–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER 150 (KDJ15_, GRJ15_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 D-4D | 2015–н.в. |
| 3.0 D-4D 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 D-4D 173 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.0 V6 Dual VVTi (GRJ150_) 279 л.с. | 2009–н.в. |
| 4.0 V6 VVTi 249 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.0 V6 VVT-i 282 л.с. | 2010–н.в. |
| TOYOTA — SEQUOIA (_K6_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.7 280 л.с. | 2007–н.в. |
| 4.7 4WD 280 л.с. | 2007–н.в. |
| 5.7 (USK60_) 381 л.с. | 2007–н.в. |
| 5.7 4WD (USK65_) 381 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-5618.2 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Ширина | 143.7 мм |
| Висота | 83.3 мм |
| Товщина | 17.9 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado, Sequoia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 229,79 ₴





